Автор: компанія “Мілоан” 20.12.2017
views 13247
shares 0

Де краще взяти кредит готівкою в Україні?

Оформлення кредитів готівкою здійснюють як банки, так і мікрофінансові компанії. Гроші видаються у відділеннях після заповнення анкети і пред'явлення відповідних документів. Позики можуть бути цільовими — оформленими на покупку машини, квартири, відкриття бізнесу або нецільовими — коли клієнт може витрачати гроші на власний розсуд. Отримати кредит готівкою можуть громадяни старше 18 років.

Де краще взяти кредит готівкою в Україні

Фінансовий ринок України стрімко розвивається. Щороку з'являються десятки нових компаній, готових надати гроші в борг на вигідних умовах. Ми розповімо, на які особливості варто звернути увагу при виборі кредитора, а також чим відрізняються особливості видачі позик в банках і МФО.

Перед тим, як подавати заявку на кредит готівкою онлайн, потрібно чітко визначитися з метою оформлення позики. Для отримання великої суми на покупку машини або нерухомості краще звернутися в банк. Фінансові компанії надають кредити на поточні потреби — до зарплати, на шопінг, оплату послуг ЖКГ, відпустку.

Особливості банківських кредитів

Оформлення кредитів в банках має свої переваги:

 • банки мають ліцензію НБУ, тому вважаються більш надійними;
 • вартість банківських кредитів нижча, в порівнянні з мікрокредитами МФО;
 • в фінустанові можна отримати кредитну картку з пільговим періодом.

При цьому процес оформлення кредиту в банку може зайняти багато часу. У клієнтів без застави та поручителів дуже низькі шанси на схвалення заявки. Банки також із застереженням ставляться до клієнтів з нульовою і зіпсованою кредитною історією.

Особливості мікрокредитів

Переваги кредитів МФО:

 • отримати позику можна швидко і легко у відділенні: прискорити процес допоможе онлайн заявка на кредит готівкою, попередньо заповнена на сайті;
 • перший кредит можна отримати під 0%, для постійних клієнтів діють акції та програми лояльності;
 • у фінансових компаніях мінімальні вимоги: позичальник може отримати кредит готівкою без довідки про доходи.

З мінусів варто виділити високі процентні ставки (1,5-2% в день) і короткий термін користування позикою (до 30 днів).

Погасити кредит готівкою в Україні можна через термінал самообслуговування або у відділенні банку.

Як взяти кредит готівкою в Miloan?

Компанія Miloan пропонує своїм клієнтам онлайн-кредити на картку. Процедура займає не більше 10-15 хвилин, а при повторному зверненні — близько 5 хвилин.

Заповнити анкету для отримання кредиту можна через інтернет. Для цього потрібно створити обліковий запис на сайті компанії і завантажити фото документів. Це допоможе заощадити ще трохи часу. Онлайн-заявка на кредит готівкою буде оброблена автоматично. Відповідь прийде в Особистий кабінет і в SMS. Забрати гроші ви зможете в відділенні.

Онлайн-позики, так само як і кредити готівкою без відмови Україна надає тільки повнолітнім громадянам. Високий шанс на схвалення мають клієнти з позитивною кредитною історією, які залишили повну і достовірну інформацію в анкеті. Позичальникам, які намагаються оформити кредит за чужим паспортом, а також клієнтам з численними простроченням компанія відмовляє.

Чому кредит готівкою в Miloan це зручно?

Мілоан — це організація, в якій можна отримати кредити готівкою на картку не виходячи з дому. Сервіс влаштований таким чином, що клієнти всіх вікових категорій і соціальних груп можуть без проблем подати заявку і отримати потрібну суму.

Кредити Miloan зручні і вигідні. На це вказують наступні чинники:

 • при першому зверненні можна отримати до 20 000 грн;
 • перший кредит видається під 0,01%;
 • отримати гроші можна без довідок і застави;
 • для постійних клієнтів приймаються по кредитах готівкою онлайн рішення відразу, на карту протягом 1-2 хвилини перераховуються кошти;
 • якщо у позичальника не вистачає грошей для погашення боргу, договір можна пролонгувати;
 • для нових і постійних клієнтів часто проводяться акції, беручи участь в яких можна отримати подарунок або персональну знижку на наступний кредит.

Позики Мілоан зручні в погашенні. Крім загальновідомих способів, повернути кошти можна через сервіс NovaPay в відділеннях "Нової Пошти". Співробітникові компанії слід ввести в систему назву МФО і номер договору. Після підтвердження даних потрібно внести готівку для погашення кредиту. Переказ здійснюється миттєво.

Miloan — це можливість оформити кредит готівкою без довідки про доходи з вигодою і комфортом. Заявки на мікропозики приймаються цілодобово.

Поділитися:
facebook share 0
twitter share 0
telegram share 0