Автор: Компанія “Miloan”
23.11.2017
views
8882  переглядів
shares
0

Кредит з 18 років в Україні доступний кожному

Згідно з українським законодавством, тільки особа, яка досягла 18 років, може отримати кредит або позику. Неповнолітнім же отримати кредит неможливо. Існує кілька причин, за якими вам можуть відмовити в отриманні кредиту:

  • занадто низький кредитний рейтинг;
  • відсутність офіційного місця роботи;
  • відсутність поручителів.

Кредит на картку з 18 років отримати може людина навіть з неоднозначною кредитною історією. Miloan - українська мікрофінансова компанія, яка пропонує позики на карту з 18 років через інтернет на будь-які цілі. Отримати кредит може кожен, хто досяг мінімального віку (18 років) і має паспорт громадянина України.

Позика на карту з 18 років - що потрібно?

Онлайн займ — це можливість швидко отримати фінансову допомогу, не виходячи з дому. Щоб не шукати які банки дають кредит з 18 років і не збирати численні відмови за банківськими кредитами, досить просто зайти на сайт Miloan.ua і зробити все через інтернет.

З документів вам знадобляться тільки паспорт та ІПН. Ні поручителів, ні застав — ніяких зайвих деталей, які можуть перешкодити вам оформити кредит. Кредит з 18 років отримати в Україні досить просто.

Ви просто заходите на сайт, подаєте заявку на позику, заповнюєте коротку анкету своїми персональними даними, підписуєте кредитний договір і отримуєте гроші в борг на свою банківську карту.

Взяти кредит онлайн з 18 років просто, але як віддавати?

Експрес-кредит з 18 років можна отримати на будь-які цілі. Для онлайн позики також не надто важлива ваша кредитна історія або довідки про поточні доходи.

Miloan пропонує вигідні умови для погашення позики:

Також можна пролонгувати позику, заплативши фіксовану суму, яка допоможе довше користуватися грошима.

Таким чином, отримати швидкий кредит з 18 років без довідок і поручителів в Україні можливо в мікрокредітних компаніях, які працюють в онлайн або офлайн режимі. Найзручніше отримувати кредит на карту, так як для цього не потрібно нікуди ходити й подавати свої документи. Головне — вчасно сплачувати позику і не допускати прострочення, щоб не зіпсувати свою кредитну історію.