Автор: Компанія “Miloan”
17.05.2018
views
54898  переглядів
shares
11

Експрес кредит на картку: що це?

У житті кожної людини виникають ситуації, коли терміново необхідні гроші, а зайняти нема у кого. Це можуть бути непередбачені витрати на придбання техніки, речей, термінові покупки, оплата комунальних рахунків, лікування, тощо. Оптимальним варіантом у ситуації, що склалася буде оформлення експрес кредиту на карту, не виходячи з дому. Наша мікрофінансових організація Мілоан готова надати вам експрес поику на вигідних умовах для того, щоб ви могли вирішити всі свої фінансові труднощі. Наша компанія офіційно зареєстрована, має ліцензію на надання послуг з кредитування і діє в інтересах своїх позичальників.

Даний вид позики відрізняється від звичайного тим, що розгляд на взяття позики займає не більше години і отримати його можна в цей же день.

Для того, щоб взяти експрес кредит у Київі або іншому місті без довідок необхідний мінімальний пакет документів, а саме:

 • український паспорт;
 • ІПН код;
 • карта будь-якого українського банку.

Перевагою даного виду кредитування є те, що клієнту не потрібно доводити власну платоспроможність, надавати довідки з місця роботи, пропонувати заставу і шукати поручителів. Але все ж варто відзначити, що на момент кредитування позичальникові повинно бути не менше 18 років.

Алгоритм оформлення експрес кредиту на карту

Для того щоб оформити позику в нашій МФО, не обов'язково звертатися до відділення, це можна зробити цілодобово в режимі онлайн за допомогою телефону або комп'ютеру з виходом в інтернет. Схема отримання оперативного позики масимально проста і зрозуміла кожному:

 • зареєструйтеся на нашому сайті, надайте персональні дані і фото;
 • вкажіть номер банківської картки, на яку хочете отримати гроші;
 • подайте заявку на експрес кредит онлайн в Україні, вказавши при цьому його тип, суму боргу, термін погашення;
 • за допомогою смс прийміть умови позики і підпишіть договір завдяки смс-коду;
 • грошовий переказ ви отримаєте миттєво і можете користуватися ним на особистий розсуд.

Наскільки швидкий експрес кредит онлайн?

Переказ грошових коштів, як правило, не займає більше 1-2 хвилин. На обробку заявки на позику система витрачає приблизно 5 хвилин, так як вона здійснюється в автоматичному режимі. В результаті, експрес займ можна отримати протягом півгодини з урахуванням часу на заповнення анкети на нашому сайті.

Оформити експрес кредит за паспортом на банківську картку може:

 • студент;
 • домогосподарка або жінка, яка перебуває в декретній відпустці,
  пенсіонер;
 • чоловік і жінка, які працюють неофіційно або на віддаленій основі.

Мілоан не пропонує своїм клієнтам жорсткі умови кредитування або високу комісію за позикою, ми не вимагаємо додаткових документів або рекомендацій від поручителів, не беремо до уваги кредитну історію. Більш того, нас не цікавить мета вашої позики, тому що ми вважаємо, що це є вашою особистою справою, в яку ми не має права втручатися.

Умови видачі експрес кредиту в компанії Мілоан

Гранична сума, на яку може розраховувати позичальник складає 22 000 гривень. Термін погашення, при цьому, 90 днів. При необхідності, клієнт може попросити у нас дозвіл на пролонгацію боргу на 3, 7 або 15 днів, але при цьому необхідно сплатити встановлену суму за певний проміжок часу. Таким чином, переваги співпраці з нами очевидні:

 • для того, щоб схвалити заявку на позику, нам необхідно 15-20 хвилин;
 • у нас досить широкий віковий діапазон позичальників — від 18 до 65 років;
 • гарантуємо своїм клієнтам конфіденційність і захист персональних даних по кредиту;
 • працюємо з картами будь-якого українського банку.

Швидкий кредит онлайн на карту за годину — це не мрії, а реальність з нашою компанією. Погасити заборгованість можна за допомогою картки, яка була вказана вами в момент реєстрації та закріплена в особистому кабінеті. Процес оплати при цьому моментальний, а верифікація проходить в 2 простих етапи:

 1. Ми не отримуємо реквізитів споживачів, тому що усі вони зашифровані.
 2. В основу нашої МФО надходить тільки токен картки.

Отримати беззаставний кредит без підтвердження офіційного доходу ви можете на сайті нашої компанії без попередньої домовленості. Ми цінуємо кожного свого клієнта, тому гарантуємо низькі процентні ставки, моментальне підтвердження позики та вигідні умови співпраці.