30 500 15000
Сума кредиту, грн
грн.
грн.
Строк кредиту
день
днів
Заявка на кредит
 • Сума кредиту
  0.00 грн.
 • Плата за кредит
  0.00 грн.
 • Всього до сплати
  0.00 грн.
 • Дата повернення
  11.07.2020
Високий рівень безпеки забезпечується шифруванням даних

Як отримати кредит пенсіонерам в Україні?

Сьогодні, щоб забезпечити елементарні потреби, людям похилого віку доводиться постійно економити, нерідко звертатися за допомогою до родичів або у фінустанови.

Всупереч стереотипам про те, що позики доступні особам 23-50 років, отримати кредит пенсіонеру на вигідних умовах цілком реально. Мікрофінансові організації готові піти на зустріч позичальникам різного соціального статусу, рівня доходів і віку.

Звісно, кожна має свої вимоги та обмеження. Проте взяти кредит пенсіонерам на карту завжди простіше, ніж оформити банківський займ. МФО в більшості випадків пропонують однакові умови для всіх клієнтів без будь-якої дискримінації. Багато компаній видають кредити пенсіонерам без відсотків. При цьому споживачеві немає необхідності шукати поручителів або оформляти поліс страхування життя. Достатньо надати дані паспорта, ІПН та пенсійне посвідчення.

Розрахунок кредиту пенсіонеру калькулятор виводить до оформлення запиту на онлайн-сервісі. Тому заявник може завчасно побачити підсумкову суму до оплати на конкретну дату і оцінити власні можливості.

Кредит пенсіонерам. До якого віку видають?

На жаль, не всі організації готові надати послуги непрацюючим або літнім громадянам.

Багато в чому це пов'язано з фінансовими ризиками та ймовірним погіршенням стану здоров'я людини. У рекламних слоганах часто звучать обіцянки, в яких кредити пенсіонерам до 80 років доступні під 0%, без особливих вимог і умов. Насправді, скорингові системи копаній відразу оцінюють користувачів за віковими параметрами і в основному відхиляють заявки громадян старше 71 року.

В Україні кредитування пенсіонерів віку 70+ пропонує малий відсоток МФО. Серед них можна виділити:

 • Miloan;
 • Moneyveo;
 • Dinero;
 • Alexcredit;
 • Бистрозайм.

На ринку також зустрічаються компанії, що видають терміновий кредит пенсіонерам 76 років або зовсім без максимального віку. Однак таким позичальникам потрібно мати стабільне джерело доходу і цінне майно, яке стане запорукою повернення грошей.

Кредит пенсіонерам онлайн — як отримати?

Оформити вигідну позику на будь-якому сервісі МФО досить легко навіть недосвідченим користувачам ПК. Щоб уточнити деталі майбутньої угоди, можна зателефонувати на гарячу лінію та задати питання менеджерам компанії.

Для видачі кредитів пенсіонерам заявки онлайн містять мінімум полів. Процедура складається з декількох етапів, які потрібно виконати в такій послідовності:

 • вибрати суму і термін позики на кредитному калькуляторі;
 • зареєструватися на сайті і заповнити анкету користувача;
 • прив'язати номер і верифікувати банківську карту;
 • відповісти на дзвінок оператора.

Деякі МФО пропонують спеціальні програми кредитування пенсіонерів онлайн на карту. Вони дозволяють користуватися індивідуальними умовами і привілеями (знижена відсоткова ставка, більший термін виплат, оформлення кредиту з виїздом фахівця і т.д.).

Процес отримання позики займає не більше півгодини. Після перевірки системою всіх даних рішення про видачу приходить на електронну пошту або в СМС-повідомленні. При позитивній відповіді гроші надходять на рахунок миттєво.
Надалі позичальник може погашати позику через особистий кабінет або касу банку.

Тепер отримати кредит пенсіонерам без поручителів та бюрократичної тяганини можливо в будь-якій точці України, будь то Київ чи Тернопіль. Головне — вибрати підходящий онлайн-сервіс з вигідними і зручними умовами.