Сума кредиту, грн
500 грн.
15000 грн.
12000 Максимальна сума першого займу
Строк кредиту
1 день
Заявка на кредит
 • Сума кредиту
  12 000.00 грн.
 • Плата за кредит
  8.40 грн.
 • Всього до сплати
  12 008.40 грн.
 • Дата повернення
  04.02.2020
Високий рівень безпеки забезпечується шифруванням даних

Кредит з 20 років: де взяти швидкі гроші в Україні?

У молодому віці постійно відчувається проблема відсутності або критичної нестачі грошових коштів у власному розпорядженні. Мова про те, щоб отримати кредити з настанням 20 років і вивести гроші на карту досить проблематично. Справа навіть не у віці, а в змінах банківської системи і падінні курсу національної валюти. В результаті, кількість споживчих кредитів скоротилася в кілька разів. В Україні зростає популярність безвідсоткових кредитів, однак, паралельно зростає і число неповернень позик. Таким чином, банки ввели заходи посилення по відношенню до позичальників, в тому числі і вікові обмеження.

Здійснення позики на карту з 20 років

2018 рік став чорною смугою для більшості позичальників, на яких також поширюється вікове обмеження. Рятувальним кругом виступили мікрофінансові організації (МФО), що надають можливість отримати швидкий кредит з мінімальними вимогами. Для того, щоб взяти позику в банківській установі, потрібно:

 • постійне робоче місце;
 • офіційний дохід;
 • майно під заставу.

Банки аналізують платоспроможність і роблять висновки щодо благонадійності клієнта. Так як молодь не володіє майном, часто працює на неофіційній основі і не має офіційних доходів, сподіватися на кредити в банку з 20 років без будь-яких довідок і поручителів — як мінімум неправильно. Іншими словами, без будь-яких гарантій банк з 99% ймовірністю відмовить клієнту у видачі певної суми навіть на нетривалий термін.

Мікрофінансові організації не належать до банківських установ, тому не запитують великої кількості документів для затвердження позики. При собі достатньо мати:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний номер платника податків (ІПН);
 • банківська карта (номер);
 • номер особистого телефону.

Отримання кредиту онлайн від 20 років в МФО

Сьогодні на території України функціонує понад 600 мікрофінансових фірм. Молоді люди все частіше цікавляться позиками. За допомогою МФО тепер є можливість оформити кредити на картку онлайн особам віком від 20 років. Нові умови, спрощена процедура позики і швидкість обробки заявки робить даний тип кредитування пріоритетним серед безлічі молодих людей. Максимальна сума позики в кожної МФО різна, тому необхідно підшукувати організацію виходячи з власних цілей і можливостей.

Де і як отримати кредити з 20 років

МФО найкращий варіант, як для осіб молодого віку, так і для осіб з поганою кредитною історією. Тут є можливість взяти кредит онлайн з 20 років і з не самою кращою фінансовою історією. Настільки високі процентні ставки обумовлені високими ризиками, пов'язаними з неповерненням коштів.

Сьогодні отримати експрес кредит з 20 років в Україні досить просто. Головне — знати мікрофінансові організації з відповідними умовами платежів. Також, якщо у клієнта немає можливості повернути борг, розроблені спеціальні умови пролонгації позики, виплата по якому несуттєво збільшиться (штраф за прострочення). Також, передбачено момент дострокового погашення кредиту, який має свої бонуси. Отримати кредит з 20 років чоловікові без поручителя і з сумнівною кредитною історією — буденна справа. Сьогодні кожен, хто має будь-які фінансові труднощі, може отримати другий шанс у вигляді миттєвого кредитування.