Сума кредиту, грн
500 грн.
15000 грн.
12000 Максимальна сума першого займу
Строк кредиту
1 день
Заявка на кредит
 • Сума кредиту
  12 000.00 грн.
 • Плата за кредит
  8.40 грн.
 • Всього до сплати
  12 008.40 грн.
 • Дата повернення
  29.01.2020
Високий рівень безпеки забезпечується шифруванням даних

Кредити онлайн в місті Івано-Франківськ

Сьогодні фінансові труднощі — поширена проблема, з якою стикається кожен. Постійно займати у родичів не вийде і просто з боку близьких часто можна почути відмови. Оптимальним рішенням у даній ситуації буде взяти кредит онлайн через інтернет в Івано-Франківську. Немає сенсу присвячувати сторонніх у власні проблеми, коли є можливість вирішити фінансове питання самостійно незалежно від того, наскільки велика сума потрібна.

Як оформити кредит в Івано-Франківську

5 років тому питання щодо кредитування вирішувалися тільки шляхом відвідування банківських установ, з підписанням договорів та інших дрібниць. Це означало, що потрібно вистоювати довгі черги, втрачаючи масу часу, при цьому існувала ймовірність, що кредит не буде схвалено. Сьогодні кредит оформляється, не виходячи з дому, прямо на карту.

При цьому не потрібно вказувати майно під заставу або пред'являти документ, що підтверджує платоспроможність клієнта.

Перш ніж терміново взяти кредит в Івано-Франківську, потрібно позначити переваги послуги:

 • черга при поході в банк триває годину, а оформлення заявки — 5 хвилин. Заявка обробляється протягом 15 хвилин, після чого приходить відповідь;
 • то, до чого прагне кожна людина — комфорт. Щоб оформити кредит, не потрібно залишати будинок;
 • доступність. Кожен повнолітній громадянин має право скористатися можливістю оформити терміновий кредит через онлайн-сервіс.

Важливо пам'ятати, що онлайн заявка на кредит в Івано-Франківську повинна заповнюватися коректно (правильні контактні і персональні дані). На відміну від банку, від клієнта вимагається пред'явити паспорт, ІПН і контактний номер, без довідок про доходи та кредитної історії, тому надати правильні дані в обмін на перспективи — чесна угода.

Чому така висока процентна ставка? Термінове кредитування — постійний ризик без поручителів. Щоб убезпечити себе і власний дохід, сервіс ставить таку вартість послуги, яка покриє можливі втрати після неповернення. Однак взяли кредит і повернули кошти передчасно можуть розраховувати на різні бонуси у вигляді знижок (в залежності від МФО, що надала кошти).